Uprzejmie informujemy, że 23 grudnia 2013 r. komisja konkursowa w składzie:

Janina Arent - Gminne Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Krośniewicach

Jolanta Zagajewska - Gminne Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Krośniewicach

Małgorzata Przygodzka - Gminne Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Krośniewicach

Bożena Maślana - Muzeum im. J. Dunin-Borkowskiego

Grzegorz Dębski - Muzeum im. J. Dunin-Borkowskiego

Grzegorz Bielicki - Muzeum im. J. Dunin-Borkowskiego (przewodniczący)

dokonała rozstrzygnięcia konkursów na wykonanie szopki bożonarodzeniowej i ozdoby choinkowej. Komisja zgodnie z regulaminem konkursów, dokonała oceny prac, z których wybrano następujących laureatów:

Ozdoby choinkowe:

* kategoria 3 - 4 lata:

1 miejsce – Dawid Dolat (Miejskie Przedszkole w Krośniewicach)

2 miejsce – Zuzanna Lickowska (Szkoła Podstawowa im. gen. Władysława Andersa w Nowem)

3 miejsce – Amelia Janowska (Przedszkole Miejskie nr 5 w Kutnie)

* kategoria 5 – 6 lat:

1 miejsce – Kacper Lubasiński (Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy nad Bzurą w Imielnie)

2 miejsce – Kacper Salamon (Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy nad Bzurą w Imielnie)

3 miejsce – Miłosz Moruzgała (Miejskie Przedszkole w Krośniewicach)

Szopki bożonarodzeniowe

* klasy I – III szkoły podstawowej:

1 miejsce – Maciej Ślusarczyk (Szkoła Podstawowa nr 1 w Krośniewicach)

2 miejsce – Miłosz Tokarski (Szkoła Podstawowa im. Mieczysławy Butler w Ostrowach)

3 miejsce – Oliwia Osowska (Szkoła Podstawowa im. Mieczysławy Butler w Ostrowach)

wyróżnienie – Weronika Rosiak (Szkoła Podstawowa nr 1 w Krośniewicach)

* klasy IV – VI szkoły podstawowej:

1 miejsce – Jakub Szadkowski (Szkoła Podstawowa nr 1 w Krośniewicach)

2 miejsce  Natalia Smokowska (Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy nad Bzurą w Imielnie)

3 miejsce – Agnieszka Madalska (Szkoła Podstawowa nr 1 w Krośniewicach)

* gimnazjum:

- wyróżnienie – Patryk Malejka (Gimnazjum im. gen. Władysława Andersa w Ostrowach)

- wyróżnienie – Milena Malejka (Gimnazjum im. gen. Władysława Andersa w Ostrowach)

Wręczenie nagród laureatom w poszczególnych kategoriach wiekowych i otwarcie wystawy pokonkursowej w muzeum nastąpi w dniu 4 stycznia 2014 r. o godz. 17.00