Dnia 17.09.2014 odbyła sie komisja konkursowa w składzie : Magdalena Miklas z Gminnego Centrum Kultury i Rekracji w Krosniewicach, Jolanta Zagajewska z Gminnego Centrum Kultury i Rekracji w Krośniewicach, Bożena Gajewska z Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej, Marcin Niestój z Koła Kolejowego, Grzegorz Dębski z Muzeum im. Jerzego Dunin - Borkowskiego w Krośniewicach, Piotr Ścibor z Muzeum im. Jerzego Dunin - Borkowskiego w Krośniewicach i Grzegorz Baranowski - Fotograf.

Przedszkole:

I  Nikola Jędrzejczak - Miejskie Przedszkole w Krośniewicach, grupa "Motylki"

II Gracjan Dolat - Miejskie Przedszkole w Krośniewicach, grupa "Krasnoludki"

III  Emilia Stobiena - Miejskie Przedszkole w Krośniewicach, grupa "Krasnoludki"

Podstawówka:

I Katarzyna Kozłowska - Szkoła Podstawowa w Nowem

II Ewa Słowińska - Szkoła Podstawowa nr 1 w Krośniewcach

III Mateusz Matusiak - Szkoła Podstawowa w Nowem

Klasy IV-VI

I Alan Rybicki - Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Faustyna w Pniewie

II Paulina Kobrzyńska - Szkoła Podstawowa nr 1 w Krośniewicach

III Lidia Król - Szkoła Podstawowa w Nowem