Z radością informujemy, że Muzeum otrzymało grant w konkursie "Tu mieszkam, tu zmieniam" organizowanym przez Bank Zachodni WBK!  Dzięki temu już wkrótce zorganizujemy "Bajkowe Poranki w Muzeum" - cykliczne niedzielne spotkania rodzinne, podczas których będziemy wyświetlać stare bajki z adapterów, a projekcji będą towarzyszyć tematyczne warsztaty plastyczne! W projekcie może uczestniczyć cała rodzina, co pozwoli pogłębić więzi międzypokoleniowe. Dorosłym umożliwiamy nostalgiczny powrót do dziecięcych lat, a najmłodszych zapraszamy do pobudzającego wyobraźnię i kreatywność śwata bajek.

Do 21 listopada trwa głosowanie na najlepszy projekt według internautów! Prosimy Was o wsparcie naszej inicjatywy. Jak to zrobić?

Wystarczy:

- wejść na stronę www.bzwbk.pl/informacje-o-banku/granty/glosowanie.html- odszukać Muzeum w Krośniewicach ('Bajkowe poranki w Muzeum",
- kliknąć "Wybieram",
- wpisać swój adres mailowy i potwierdzić wybór klikając w link, który przyjdzie mailem. To wszystko ;)

Zachęcamy do głosowania i już dziś serdecznie zapraszamy mieszkańców powiatu kutnowskiego oraz wszystkich miłośników bajek do wzięcia udziału w Bajkowych Porankach w Muzeum. O terminie spotkań i tematyce zajęć będziemy Państwa na bieżąco informować.