W związku z konkursem plastycznym dla uczniów szkół z terenu gminy Krośniewice zorganizowanym w ramach projektu "Jan Paweł II - Papież Polak" współfinansowanego przez Łódzki Dom Kultury w ramach Współorganizacji Projektów Kulturalnych na terenie Województwa Łódzkiego związanych z obchodami Roku Świętego Jana Pawła II prezentujemy prace konkursowe. Przypominamy, że w kategorii Przedszkolaki nagrody otrzymali: Adam Szczypiński, Hanna Andrzejczak, Patrycja Kaszubska i Tomasz Wiliński. Są to dzieci ze szkoły Podstawowej im. gen. Władysława Andersa w Nowem. W kategorii klas I-III zdobywcami nagród zostali Natalia Jędrzejczak, Maja Mańkowska, Karol Gnatowski, Ilona Czech oraz Iga Jańczy. W kategorii IV-VI uhonorowano Roksanę Hartwich i Alicję Sowińską, a w kategorii VII-VIII nagrody zdobyli Julia Kołodziejczak i Damian Markowski.

Jednocześnie kierujemy słowa podziękowania dla Dyrekcji, Nauczycieli oraz Uczniów i Ich Rodziców za zachęcenie, zaangażowanie i podjęcie wysiłku wykonania swoich "małych dzieł".

Poniżej prezentujemy wszystkie prace zgłoszone do konkursu.

IMG 0953 Kopia IMG 0959 Kopia IMG 0966 Kopia