Muzeum im. Jerzego Dunin-Borkowskiego w Krośniewicach gorąco zachęca do odwiedzenia naszego Muzeum. W miesiącu październiku mamy dla Państwa do zaoferowania.

1. Wystawę czasową „Wybrane exslibrisy z kolekcji Jerzego Dunin-Borkowskiego”, z możliwością uczestniczenia w warsztatach dla uczniów. Każdy może zrobić swój własny exlibris.
Zachęcamy do udziału młodzież (praca na gipsowych tabliczkach) jak również najmłodszych (praca na filcu). Koszt 6 zł od uczestnika.

2. Możliwość wzięcia udziału w warsztatach halloweenowych. Robienie pająków i innych dekoracji związanych z tym zwyczajem. Koszt 8 zł od uczestnika.

3. W dniu 20 października mija termin wystawy czasowej pt. „Dzieła mistrzów malarskich wielkich i małych”. Jest to prezentacja prac dzieci z Przedszkola Miejskiego w Krośniewicach przedstawiająca różnorodne wyobrażenia świata maluchów, połączona z obrazami wielkich mistrzów i utożsamiających się z nimi dzieci. Naprawdę warto obejrzeć! Bilet wstępu 5 zł.

W przypadku chęci udziału w warsztatach bądź zwiedzenia wystaw czasowych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 24 252-33-47 w celu rezerwacji i ustalenia  terminu.