Muzeum im. Jerzego Dunin-Borkowskiego wraz z Gminnym Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Krośniewicach zapraszają przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i gimnazjalistów z gminy Krośniewice i gmin sąsiednich do wzięcia udziału w konkursach bożonarodzeniowych.

b_379_212_16777215_00_images_christmas-decorations-366300_640.jpg

Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach:

1. Konkurs na najpiękniejszą ozdobę choinkową - przeznaczony jest dla przedszkolaków i zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych:

1) 3-4 latki,

2) 5-6 latki.

2. Konkurs na kartkę świąteczną – przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i zostanie przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych:

1) uczniowie klas I-III szkoły podstawowej,

2) uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej,

3) uczniowie gimnazjów.

Ozdoby choinkowe i kartki świąteczne mogą być wykonane dowolnymi technikami i z dowolnych materiałów. Prace należy przekazać do Muzeum im. J. Dunin - Borkowskiego w Krośniewicach do 19 grudnia 2014 r. i opatrzyć metryczką (najlepiej w miejscu niewidocznym) zawierającą następujące dane: imię i nazwisko autora, kategorię wiekową, nazwę placówki, miejscowość, numer telefonu autora. Rozstrzygnięcie konkursu, wręczenie nagród laureatom i otwarcie wystawy pokonkursowej nastąpi w dniu 3 stycznia 2015r.

Poniżej publikujemy pełny regulamin konkursów:

RegulaminOzdoby

regulaminKARTKI